چاپ لیبل

در دنیای مدرن و پر رفت و آمد امروز سرعت، فاکتور قابل توجهی می‌­باشد که در کنار دقت در ریز موارد، نقش مهمی در بازار را بر عهده دارند. لذا جهت نگهداری، جابجایی و توزیع مناسب حجم بالای تولیدات و بسته­‌بندی­‌ها استفاده از بارکد اطلاعات روی محصولات امری اجتناب ناپذیر است.

برای درج مشخصات و اطلاعات کالا روی محصولات نیز از برچسب­‌هایی استفاده می­‌شود که با توجه به نوع کالا و موارد مصرفی آن (در صنایع غذایی، دارویی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، نساجی، خودرو و ….)، لیبل‌های متفاوتی طراحی و به بازار عرضه شده است.شرکت چاپ بهارپویان سپاهان با توسعه دادن به دستگاه‌­های خود آمادگی دارد نسبت به چاپ لیبل­‌های متنوع در طیف­‌های گوناگون نیم­‌تیغ برای سهولت در پوشال­گیری برچسب، اقدام ­نماید

 

انواع لیبل ها

 • برچسب متال و متالایز

  برچسب متال و متالایز

  این نوع برچسب چسبندگی مناسبی جهت الصاق روی قطعات صنعتی، انواع شیشه، پلاستیک و فلزات را دارد. با توجه به مقاوت بالای این برچسب‌ها در تحمل کشیدگی و حفظ کیفیت در دمای ۴۰- تا ۲۲۰+ درجه سانتیگراد، ضدخش و ضد آب بودن، مقاومت در برابر انواع شوینده‌­های اسیدی و دارا بودن قابلیت شستشو به راحتی برای لوازم خانگی، دستگاه­‌های صوتی – تصویری، قطعات صنعتی و همچنین کالاهای فانتزی و خوراکی از جمله دلستر استفاده می­‌شود. این برچسب­‌ها قابل تعویض مکان برچسب بدون جاگذای اثر چسب و پایداری بالا هستند که بسیار مناسب جهت استفاده در بیمارستان­‌ها، آزمایشگاه­‌ها و صنایع بسته­‌بندی مواد غذایی، دارویی و بهداشتی و غیره می­‌باشند.

 • برچسب صدفی

  برچسب صدفی

  برچسب­‌های صدفی در انواع مات، براق و نیمه براق و با قابلیت درجه چسبندگی عرضه می‌­شوند. برچسب­‌هایی با موارد مصرف متفاوت که مقاومت بالایی در محیط­‌های اسیدی و بازی، تابش مستقیم نور خورشید، محل­‌های مرطوب، تحمل دماهای متفاوت بدون تنزل کیفیت، و مقاوم در برابر کشیدگی و پاره شدن هستند. این برچسب‌­ها قابل تعویض مکان برچسب بدون جاگذای اثر چسب و پایداری بالا هستند که بسیار مناسب جهت استفاده در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه­‌ها و صنایع بسته‌­بندی مواد غذایی، دارویی و بهداشتی و غیره می­‌باشند.

 • برچسب شیشه‌ای

  برچسب شیشه‌ای

  همان‌گونه که از نامش پیداست بی‌رنگ و شفاف بوده و موارد چاپ شده روی آن از هر دو طرف مشخص خواهد بود. از مهمترین مصارف این نوع برچسب می‌توان به الصاق بر روی شیشه‌های خودرو و ماشین‌آلات، فروشگاه‌ها و به طور کلی چسباندن روی شیشه و همچنین استفاده در کارت­‌های ضمانت محصولات الکترونیکی اشاره کرد. برچسب­‌های شیشه‌­ای در مقابل کشیده شدن و پارگی مقاومت بالایی دارند. این برچسب­‌ها در انواع مات و سفید، در ابعاد متفاوت با قابلیت برش‌­های مختلف و قابل چاپ در رنگ­‌های متنوع موجود می­‌باشند.

 • برچسب پشت متال

  برچسب پشت متال

  یبل­‌های پشت متال با دارابودن مقدار چسب بیشتر نسبت به دیگر لیبل‌­ها و قابلیت انعطاف‌­پذیری مناسب،کاربرد زیادی در اقلام و سط

 • 1